0

Количка

0 items - 0,00 лв.

Количката е празна.

Още изгледи

КОЛДРЕКС MAXGRIP сашети х 10

Дайте първото мнение за този продукт

10,93 лв.

Наличност: В наличност

Колдрекс МаксГрип Горски плодове съдържа парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С): - Парацетамол е болкоуспокояващо лекарство, което подпомага също и понижаването на високата температура; - Фенилефрин хидрохлорид е отпушващ носа симпатикомиметик, който освобождава носа и синусите, като Ви помага да дишате по-леко; - Витамин С допълва естествените нива от витамин С, които могат да намалеят при вирусна инфекция като настинката. Колдрекс МаксГрип Горски плодове осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синуит и свързаната с него болка.

Бърза поръчка

services

Безплатна доставка

При поръчки над 49,80 лв. и тегло до 2 кг. Важи за територията на цялата страна.

services

Личните данни

Онлайн аптека Валета е регистриран администратор на лични данни.

services

Право на връщане

Ако продуктът е неразпечатан, имате право на връщане до 14 дни.

services

Помощ при избора

Ако се колебаете в избора, може да се посъветвате с нашите консултанти.

Описание

Детайли

ОПИСАНИЕ И ПОКАЗАНИЯ: Колдрекс МаксГрип съдържа парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С): - Парацетамол е болкоуспокояващо лекарство, което подпомага също и понижаването на високата температура; - Фенилефрин хидрохлорид е отпушващ носа симпатикомиметик, който освобождава носа и синусите, като Ви помага да дишате по-леко; - Витамин С допълва естествените нива от витамин С, които могат да намалеят при вирусна инфекция като настинката. Колдрекс МаксГрип осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синуит и свързаната с него болка.

ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: По едно саше в чаша с гореща вода при възрастни и деца над 12 год.- на 6 часа. Да не се дава на деца под 12 год. Не взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа. Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.

СЪСТАВ:Рaracetamol 1000mg, Рhenylephrine hydrochloride 10mg, Аscorbic acid 40mg

2001 КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. се предлага във valeta.bg. Както всички други продукти от Грип и настинка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.

КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. се произвежда от GlaxoSmithKline.

Допълнителна информация

Допълнителна информация

Кат. № 37927
Листовка

ЛИСТОВКА: COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon. Състав: Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg. Прочети повече >> COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon.

Състав: Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg. Всяко саше съдържа и захароза, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, захарин натрий, силициев диокснд (колоиден, безводен), лимонена есенция и природен куркумин (Е 100). Всяка опаковка съдържа 5 или 10 салюта. Всяко саше съдържа 6.4 g прах.

1. Показания:  За какво се прилага Coldrex MaxGrip Lemon? Coldrex MaxGrip Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло. Характеристики: Как действа Coldrex MaxGrip Lemon? Coldrex MaxGrip Lemon съдържа • Парацетамоя - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е 1000 mg.. Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който намалява отока на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко и Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването. Активните съставки в Coldrex MaxGrip Lemon не причиняват сънливост.

2. Противопоказания: Проверети преди да приемете това лекарство. Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол. Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип,простуда Не приемайте Coldrex MaxGrip Lemon, ако: • сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе; • страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване; • страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания; • взимате антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата; • ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозсн синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4g захароза. Предупреждения / предпазни мерки: Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MaxGrip Lemon: • ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин; • ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например warfarin); • ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12g натрий; • ако сте бременна или кърмите; • консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90 мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MaxGrip Lemon повишава риска от чернодробно увреждане. Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

3. Дозировка и указания за употреба. Как трябва да взимате Coldrex MaxGrip Lemon? Изсипете едно саше в чаша и напълнете с гореща вода. Разбъркайте докато се разтвори. Прибавете, ако е необходимо студена вода и захар по желание. Възрастни и деца на и над 12 години: Да се взима по едно саше на всеки 4 часа. Не взимайте повече от 4 салюта за период от 24 часа. Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа. Не давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание. Консултацията с лекар е наложителна, ако високата температура продължи. повече от 3 дни, а другите симптоми - повече от 5 дни. Не надвишавайте посочената доза. Какво трябва да направите, ако приемете прекалено голямо колнчество? Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потърсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре. Приемането на прекалено голямо количество може да увреди черния дроб.

4. Нежелани реакции Какви нежелани реакции могат да се наблюдават при Coldrex MaxGrip Lemon? Нежеланите реакции при парацетамол са редки. Може да се наблюдават алергични реакции, напр. кожен обрив. Много рядко е съобщавано за промени в кръвната картина, но тези промени не са били задължително свързани с приемането на парацетамол, Фенилефрин може да причини гадене, главоболие, леко повишаване на кръвното налягане и много рядко сърцебиене. Тези ефекти са преходни. Консултирайте се с Вашия лекар, ако наблюдавате някакви неочаквани реакции.

5.  Да се съхранява под 25°С

6. Допълнителна информация Срок на годност: Не използвайте след датата, посочена на опаковката. Да се пази на места, недостъпни за деца.  Притежател на разрешението за употреба: GlaxoSmithKIine Consumer Healthcare GlaxoSmithKline Export Ltd Brentford, TW8 9GS UK. (logo) GlaxoSmithKline Производител на лекарственият продукт: SmithKlineBeecham S.A., Ctra. De Ajalvir, Km 2,5, Alcala de Henares, 28806, Madrid, Spain

Производител Неопределен производител
Медии Не
Допълнителна информация Не
СПИДИ ПОЩА - Максимален брой единици от продукта запълващ опаковката Не

Мнения

Напишете своето собствено мнение

Само регистрирани потребители могат да пишат мнения и коментари. Моля, влезте в системата или се регистрирайте

Информация за доставка

Всички по-долу посочени цени важат при доставка с фирма Спиди.

Всички доставки на стойност над 49,80 лв. до 2 килограма са напълно безплатни за територията на цяла България.
Всички доставки на стойност над 99,80 лв. от 2 до 5 килограма са напълно безплатни за територията на цяла България.

В останалите случай се ползват следните цени в зависимост от килограмите:
- до 2 кг. (за суми под 49,80 лв.)           - 4,20 лв. - до офис на фирма Спиди.
                                                                           - 5.50 лв. - до
адрес на клиента (доставка Спиди).

- от 2 до 5 кг. (за суми под 99,80 лв.)    - 6.20 лв. - до офис на фирма Спиди.
                                                                            - 7.50 лв. - до адрес на клиента (доставка Спиди).

- над 5 кг. или пакет с размери над 40Х40Х40 см.  - 11,20 лв. - до офис на фирма Спиди.
                                                                                                     - 12.80 лв. - до адрес на клиента (доставка Спиди).

За други случаи се използва тарифната политика на нашите доверени партньори от спедиторска фирма Speedy и ние ще се свържем с вас за по-точна информация.

За доставка с фирма Еконт цените започват от 6.80 лв. до офис на спедитора и 8.50 до адрес на клиента и варират в зависимост от адреса и теглото на доставката.

За обработка на вашата поръчка и нейната доставка са необходими от 1 до 5 дена в зависимост кога сте подали заявката и къде вашия адрес. Поръчки подадени до 12 часа се обработват и изпращат същия ден, останалите се изпращат на следващия ден. Фирма Speedy ще ви информира за деня и часа на пристигане на поръчката ви.

Стоки, които са поръчани в петък или в предпразничен ден след 14 часа се изпращат на следващия възможен работен ден.

За стоки, които не са налични в момента на поръчка е възможно забавяне, за което допълнително ще ви информираме.

Начини на плащане:

В интернет-магазина valeta.bg може да заплатите чрез:
- Наложен платеж - плащане в брой при приемане на доставката;
- Виртуален ПОС терминал на FIBank - чрез всички банкови карти, които се поддържат в България.
- През системата на ePay.bg.

Последна актуализация на цените: 07.11.2022 г.

Листовка

Листовка към продукта.

ЛИСТОВКА: COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon. Състав: Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg. Прочети повече >> COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon.

Състав: Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg. Всяко саше съдържа и захароза, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, захарин натрий, силициев диокснд (колоиден, безводен), лимонена есенция и природен куркумин (Е 100). Всяка опаковка съдържа 5 или 10 салюта. Всяко саше съдържа 6.4 g прах.

1. Показания:  За какво се прилага Coldrex MaxGrip Lemon? Coldrex MaxGrip Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло. Характеристики: Как действа Coldrex MaxGrip Lemon? Coldrex MaxGrip Lemon съдържа • Парацетамоя - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е 1000 mg.. Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който намалява отока на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко и Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването. Активните съставки в Coldrex MaxGrip Lemon не причиняват сънливост.

2. Противопоказания: Проверети преди да приемете това лекарство. Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол. Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип,простуда Не приемайте Coldrex MaxGrip Lemon, ако: • сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе; • страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване; • страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания; • взимате антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата; • ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозсн синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4g захароза. Предупреждения / предпазни мерки: Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MaxGrip Lemon: • ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин; • ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например warfarin); • ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12g натрий; • ако сте бременна или кърмите; • консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90 мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MaxGrip Lemon повишава риска от чернодробно увреждане. Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

3. Дозировка и указания за употреба. Как трябва да взимате Coldrex MaxGrip Lemon? Изсипете едно саше в чаша и напълнете с гореща вода. Разбъркайте докато се разтвори. Прибавете, ако е необходимо студена вода и захар по желание. Възрастни и деца на и над 12 години: Да се взима по едно саше на всеки 4 часа. Не взимайте повече от 4 салюта за период от 24 часа. Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа. Не давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание. Консултацията с лекар е наложителна, ако високата температура продължи. повече от 3 дни, а другите симптоми - повече от 5 дни. Не надвишавайте посочената доза. Какво трябва да направите, ако приемете прекалено голямо колнчество? Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потърсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре. Приемането на прекалено голямо количество може да увреди черния дроб.

4. Нежелани реакции Какви нежелани реакции могат да се наблюдават при Coldrex MaxGrip Lemon? Нежеланите реакции при парацетамол са редки. Може да се наблюдават алергични реакции, напр. кожен обрив. Много рядко е съобщавано за промени в кръвната картина, но тези промени не са били задължително свързани с приемането на парацетамол, Фенилефрин може да причини гадене, главоболие, леко повишаване на кръвното налягане и много рядко сърцебиене. Тези ефекти са преходни. Консултирайте се с Вашия лекар, ако наблюдавате някакви неочаквани реакции.

5.  Да се съхранява под 25°С

6. Допълнителна информация Срок на годност: Не използвайте след датата, посочена на опаковката. Да се пази на места, недостъпни за деца.  Притежател на разрешението за употреба: GlaxoSmithKIine Consumer Healthcare GlaxoSmithKline Export Ltd Brentford, TW8 9GS UK. (logo) GlaxoSmithKline Производител на лекарственият продукт: SmithKlineBeecham S.A., Ctra. De Ajalvir, Km 2,5, Alcala de Henares, 28806, Madrid, Spain

Медия

Медия информация